Умови оформлення та доставки замовлення

1. Оберіть книжку, натисніть на її обкладинку. Ви перейдете на сторінку з описом товару, де можна прочитати історію створення, уривок з книги та інформацію про персонажів.
2. Щоб замовити книгу натисніть на кнопку «Купити». Ви перейдете на сторінку оформлення замовлення.
3. Якщо ви хочете додати до замовлення інші книги, натисніть кнопку «Продовжити покупки» та повторіть пункти 1 і 2.
4. Коли вибір книг завершено, натисніть кнопку «Оформити замовлення».
5. Заповніть бланк замовлення, вказавши ПІБ, e-mail, номер телефону, місто та номер відділення «Нової пошти».
6. Оберіть спосіб оплати: «Накладений платіж» або «Оплата карткою». Обираючи опцію «Накладений платіж» ви оплачуєте комісію за зворотній грошовий переказ при отриманні замовлення в розмірі 20грн +2% від вартості замовлення. При оплаті банківською карткою комісія за переказ грошей не знімається.
7. Натисніть кнопку «Підтвердити замовлення», щоб підтвердити свою згоду з Правилами та вимогами здійснення покупки через сайт www.kazkyzacharovanogolisu.com
8. Протягом кількох хвилин ви отримаєте лист з підтвердженням замовлення на вказаний e-mail. Якщо підтвердження немає – перевірте теку «Небажаної пошти». Адміністрація сайту www.kazkyzacharovanogolisu.com зв’язується з клієнтом по телефону тільки у випадку необхідності уточнення даних замовлення.
9. Після підтвердження ваше замовлення буде передане кур’єрові «Нової пошти». Час доставки та вартість доставки залежить від умов та тарифів «Нової пошти». В вихідні та святкові дні відвантаження замовлень не відбувається.
10. В день прибуття замовлення у відділення «Нової пошти» ви отримаєте текстове повідомлення або повідомлення в Viber з номером декларації. Для отримання замовлення необхідно мати з собою паспорт або посвідчення водія.

Якщо ви зробили замовлення, але протягом 48 годин не отримали повідомлення про доставку товару у відділення «Нової пошти», напишіть нам на e-mail: kazky.office@gmail.com або зателефонуйте за номером +38 (050) 569 72 51

Умови повернення (обміну) книг

Політика повернення та обміну книжкової продукції належної якості, придбаної на сайті www.kazkyzacharovanogolisu.com, роз’яснює права покупців, встановлені власником сайту www.kazkyzacharovanogolisu.com.

 • 1. Повернення та обмін книжкової продукції належної якості.
  Згідно Закону України «Про захист прав споживачів» (стаття 9) та Постанові Кабінету Міністрів України «Про реалізацію окремих положень Закону України «Про захист прав споживачів» книги, як друковані видання, входять до переліку товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню).
 • 2. Повернення та обмін книжкової продукції неналежної якості.
  Згідно Закону України «Про захист прав споживачів» (стаття 8), якщо книга має виробничі дефекти, вона підлягає обміну або поверненню в строк не більше 14 днів з моменту отримання замовлення Покупцем.
  До виробничих дефектів книжкової продукції відносять:
  • хвилястість сторінок книги;
  • злипання окремих сторінок книги;
  • непродруківка окремих сторінок книги;
  • переплутані або не зшиті сторінки книги;
  • здуття обкладинки книги;
  • порушення цілісності палітурки книги.
Для обміну чи повернення книги неналежної якості напишіть нам на e-mail: kazky.office@gmail.com або зателефонуйте за номером +38 (050) 569 72 51

Політика конфіденційності

Політика конфіденційності сайту www.kazkyzacharovanogolisu.com, роз’яснює правила збору, використання та розповсюдження особистої інформації користувачів, встановлені власником сайту www.kazkyzacharovanogolisu.com.
Користувач сайту має всі права на захист його (її) персональних даних, передбачені чинним законодавством України, зокрема, Законом України «Про захист персональних даних».
Сайт www.kazkyzacharovanogolisu.com збирає та зберігає тільки ті персональні дані користувача, які є необхідними для надання персональних послуг користувачеві.
Для здійснення взаємодії з сайтом www.kazkyzacharovanogolisu.com користувач добровільно погоджується на надання наступних персональних даних:
• прізвище, ім’я, по-батькові користувача;
• поштова адреса користувача;
• електронна адреса (e-mail) користувача;
• номер телефону користувача;
• хронологія покупок користувача;
• листування, пов’язане з обслуговуванням замовлень користувача.
Добровільна згода користувача висловлюється через вказання ним (нею) інформації у відповідних полях під час оформлення замовлення або листування. Власник сайту www.kazkyzacharovanogolisu.com не несе відповідальності за достовірність даних, наданих користувачем на сайті www.kazkyzacharovanogolisu.com в загальнодоступній формі.
Сайт www.kazkyzacharovanogolisu.com не збирає і не зберігає інформацію про дані банківських карток користувача. Для виконання та адміністрування операцій користувачів з використанням банківських карт сайт www.kazkyzacharovanogolisu.com використовує систему Portmone.com. Ознайомитися з правилами збору, зберігання та використання персональних даних при здійсненні грошових операцій через систему Portmone.com можна тут: www.portmone.com.ua
Отримані сайтом www.kazkyzacharovanogolisu.com персональні дані користувача не передаються та не розголошуються третім особам. Використання персональних даних користувача обмежується цілями, заради яких інформацію було зібрано, а саме:
• надання послуг користувачеві;
• ідентифікація користувача;
• взаємодія з користувачем;
• розсилка користувачеві рекламних матеріалів, інформації та запитів;
• обробка платежів користувача;
• моніторинг операцій користувача з метою запобігання шахрайства.
Сайт www.kazkyzacharovanogolisu.com здійснює належний захист персональних та інших даних у відповідності до чинного Законодавства України та вживає необхідних і достатніх організаційних та технічних заходів для захисту персональних даних від неправомочного або випадкового доступу, знищення, зміни, блокування, копіювання, розповсюдження та інших неправомочних дій з ними третіми особами.
Користувач може в будь-який момент змінити/видалити персональні дані шляхом направлення письмової заяви на адресу kazky.office@gmail.com . Користувач гарантує, що всі персональні дані є актуальними та не належать третім особам.

Інформація про продавця

ФОП Ануфрієва Валентина Володимирівна
ЄДРПУО: 3086202962
ПАТ “КБ”ГЛОБУС” 2600 7001 62232
Тел: +38 (050) 569 72 51
e-mail: kazky.office@gmail.com
WEB: www.kazkyzacharovanogolisu.com